BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Kaip paskelbti nepatikimą tiekėją?

Turite užpildyti Nepatikimų tiekėjų  įvedimo anketą ir atsiųsti jos pasirašytą skanuotą kopiją Viešųjų pirkimų tarnybai. Už CVP IS pateikiamos informacijos, dėl nepatikimų tiekėjų, teisingumą yra atsakinga pati perkančioji organizacija. Atkreipiame dėmesį, kad Viešųjų pirkimų tarnyba, tik gavusi perkančiosios organizacijos įgalioto ar atsakingo asmens pasirašytą dokumentą, patvirtinantį Nepatikimų tiekėjų sąraše įvestų duomenų autentiškumą, Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje paskelbs tiekėją, kuris yra įtrauktas į Nepatikimų tiekėjų sąrašą.

Atsakyta 2016-01-05

Pažymėtina, kad už CVP IS pateikiamos informacijos dėl nepatikimų tiekėjų teisingumą yra atsakinga pati perkančioji organizacija. Viešųjų pirkimų tarnyba užtikrina galimybes perkančiosioms organizacijoms viešinti nepatikimus tiekėjus, kaip įmanoma labiau automatizuojant informacinę sistemą.

Atsakyta 2016-01-05

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-04