BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Informacija tiekėjams

Kviečiame tiekėjus dalyvauti „Žaliojoje mugėje 2022”, kuri vyks paskutinę spalio mėnesio savaitę! Registracija pratęsta iki š. m. liepos 31 d.

Šis renginys - Projekto „Energijos efektyvumo didinimas Lietuvoje“ dalis bei vienas iš „Klimato savaitė 2022“ renginių. Mugė vyks Vilniuje, o dalyvavimas joje  – nemokamas.

Kodėl Jūs?

  • Jeigu gaminate tvarų, gamtą ir energijos išteklius tausojantį produktą, teikiate tokią paslaugą / savo veikloje esate įsidiegę ir taikote aplinkos apsaugos, tvarumo sistemas bei dalyvaujate viešuosiuose pirkimuose, apie jus tiesiog privalo išgirsti besikeičiančios rinkos dalyviai! Esate tie, kuriais vis dažniau domisi pirkimų vykdytojai, įgyvendinantys žaliųjų pirkimų tikslus, ieškantys tvaresnių sprendimų.
  • Žaliųjų pirkimų tikslai keliami ne tik pirkimų vykdytojams, bet ir tiekėjams. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas nustato, jog nuo 2023 m. visi pirkimai turės būti vykdomi žaliai. Taigi tai ne tik poreikio, bet ir pasiūlos klausimas. Tikime, jog Jums svarbu žinoti, su kokiu lūkesčiu pas Jus ateis Jūsų klientas ir kaip galėsite jam padėti.
  • Esate tie, nuo kurių prasideda pokytis! Pristatykite savo produktą ar paslaugą daugiau nei 100-ui mugės dalyvių. Susipažinkite su tais, kurie Jūsų ieško. Tokiu būdu Jūs ne tik susipažinsite su potencialiais klientais, bet ir prisidėsite prie žaliųjų, inovatyvių pirkimų plėtros mūsų šalyje. Pokytis prasideda nuo žinojimo vienų apie kitus!

Susidomėjote?

Kviečiame užpildyti šią anketą, kad galėtume su Jumis susisiekti ir aptarti dalyvavimo galimybę. Užtruksite tik kelias minutes! Anketų laukiame iki 2022 m. liepos 31 d.

Kontaktas pasiteiravimui:
Livija Šepetytė
+370 6 902 4126
[email protected]

Projektas „Energijos efektyvumo didinimas Lietuvoje“ (Nr. LIFE20 IPC/LT/000002) yra finansuojamas Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos lėšomis.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-15