BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


2019 m.

Perkančioji organizacija Pirkimas Pažeidimo nustatymo pagrindas ir pažeidimo esmė Administracinėn atsakomybėn patraukti asmenys Skirta nuobauda Skirtos nuobaudos įvykdymo data
VĮ „Lietuvos oro uostai“

„VNO A ir B riedėjimo takų rekonstrukcijos techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos“ (pirkimo Nr. 399025). Pirkimas vykdytas atnaujinus tiekėjų varžymąsi pagal preliminariąsias sutartis, kurios buvo sudarytos skelbiamų derybų „Projektavimo ir su projektų parengimu susijusios paslaugos“ (Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje skelbtas 2018-02-08, pirkimo Nr. 365106) pagrindu.

 

2019 m. balandžio 3 d. vertinimo išvada Nr. 4S-413.

Skelbiamų derybų vykdymo metu ir atnaujinto tiekėjų varžymosi metu viešojo pirkimo komisija tiekėjo pašalinimo pagrindų nebuvimą Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (toliau – VPĮ) 46 straipsnio 3 dalies prasme vertino netinkamai, nes iš esmės buvo vertinamas tik faktas, jog pateikta Valstybinio socialinio draudimo įmokų už apdraustuosius įsiskolinimo sumokėjimo atidėjimo sutartis (toliau – Atidėjimo sutartis), tačiau nebuvo vertinama aplinkybė, jog tiekėjas turėjo įsiskolinimų, viršijusių Atidėjimo sutartyje numatytą įsiskolinimą. Taip pat, Atidėjimo sutartis Valstybinio socialinio draudimo fondo Kauno skyriaus sprendimu buvo nutraukta, nes tiekėjas nevykdė Atidėjimo sutartyje numatytų sąlygų, t.y. prieš sudarant pagrindinę sutartį, atitinkamai pagrindinės sutarties sudarymo momentu, tiekėjas neturėjo galiojančios Atidėjimo sutarties, todėl pagrindinė sutartis negalėjo būti sudaryta.

Viešojo pirkimo komisija, nepašalinusi tiekėjo iš skelbiamų derybų procedūrų, taip pat kviesdama minėtą tiekėją teikti pasiūlymą atnaujinto varžymosi procedūroje, t.y. dalyvauti pirkime, atitinkamai nepašalindama jo iš pirkimo procedūrų, pažeidė VPĮ 46 straipsnio 3 dalį ir Lietuvos Respublikos pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ar pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymo 29 straipsnio 1 dalyje įtvirtintus skaidrumo ir lygiateisiškumo principus.

Komisijos nariai Teismas skyrė įspėjimą  

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-24