BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Vyriausioji specialistė Jolita Kaniavienė

  1. Iki 2020 m. vasario 29 d. išanalizuoti Pasitenkinimo darbu Tarnyboje anketos duomenis ir pateikti susistemintą informaciją tiesioginiam vadovui bei supažindinti Tarnybos personalą.
  2. Iki 2020 m. birželio 1 d. tiesioginiam vadovui pateikti pasiūlymus dėl motyvacinių ir skatinimo priemonių taikymo Tarnybos personalui tobulinimo.
  3. Iki einamųjų metų pabaigos parengti ir pateikti tiesioginiam vadovui teisės akto, reglamentuojančio Viešųjų pirkimų tarnybos valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimo tvarką, projektą.
  4. Iki einamųjų metų pabaigos tiesioginiam vadovui pateikti pasiūlymus dėl personalo srities dokumentų valdymo tobulinimo, atsižvelgiant į 2020 m. dokumentų valdymo reglamentavimo pasikeitimus ir technologines galimybes.
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-27