BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Vyresnysis patarėjas Karolis Žižys

1. Prevencine tvarka peržiūrėti pirkimo dokumentus (Rizikos valdymo skyriaus ir (ar) kiti perduoti pirkimai) ir nustačius Įstatymų pažeidimus teikti rekomendacijas pakeisti pirkimo dokumentų sąlygas arba pirkimą nutraukti. Pirkimų vykdytojų įvykdytų rekomendacijų dalis ne mažesnė nei 60 proc. nuo visų darbuotojo teiktų rekomendacijų.

2. Pirkimų vykdytojams teikiamos argumentuotos rekomendacijos, t. y. rekomendacijose pateikti argumentai ir (ar) įrodymai, pagrindžiantys nustatytą pažeidimą.

3. Parengti apžvalgą apie dažniausiai perkančiųjų organizacijų daromas klaidas vykdant viešuosius pirkimus (pvz. skelbimo rengimo ir paskelbimo etapas, pirkimo dokumentų reikalavimai: kvalifikaciniai reikalavimai, ekonominio vertinimo kriterijai/vertinimo tvarka, techninės specifikacijos reikalavimai, sutarties nuostatos ir pan.). Apžvalgą iki 2020-06-26 pateikti Skyriaus vedėjui.

4. Stebėti ir analizuoti pirkimų ir koncesijų skelbimų bei pranešimų skelbimo CVP IS problemas. Pasibaigus einamajam ketvirčiui apibendrintą informaciją pateikti Skyriaus vedėjui.

5. Iki III ketv. pabaigos peržiūrėti Skyriaus veiklą reglamentuojančius ir pagal kompetenciją rengti priskirtus teisės aktus bei pateikti siūlymus dėl jų keitimo/tikslinimo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-27