BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Vyriausioji specialistė Laimutė Ramanauskienė

1. Prevencine tvarka peržiūrėti pirkimo dokumentus (Rizikos valdymo skyriaus ir (ar) kiti perduoti pirkimai) ir nustačius Įstatymų pažeidimus teikti rekomendacijas pakeisti pirkimo dokumentų sąlygas arba pirkimo procedūras nutraukti. Pirkimų vykdytojų įvykdytų rekomendacijų dalis ne mažesnė nei 60 proc. nuo visų valstybės tarnautojo teiktų rekomendacijų.

2. Pirkimų vykdytojams teikiamos argumentuotos rekomendacijos, t. y. rekomendacijoje pateikti argumentai ir (ar) įrodymai, pagrindžiantys nustatytą pažeidimą.

3. Parengti apžvalgą apie dažniausiai perkančiųjų organizacijų daromas klaidas vykdant viešuosius pirkimus (pvz. skelbimo rengimo ir paskelbimo etapas, pirkimo dokumentų reikalavimai: kvalifikaciniai reikalavimai, ekonominio vertinimo kriterijai/vertinimo tvarka, techninės specifikacijos reikalavimai, sutarties nuostatos ir pan.). Apžvalgą iki 2020-06-26 pateikti Skyriaus vedėjui.

4. Iki 2020-12-01 Skyriaus vedėjui pateikti ne mažiau kaip 1 pasiūlymą dėl viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų tobulinimo.

5. Iki 2020-12-01 Skyriaus vedėjui pateikti ne mažiau kaip 1 pasiūlymą dėl administracinės naštos mažinimo

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-27