BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Vyriausiasis specialistas Darius Butavičius

1. Darbuotojo 2020 metais teiktų įpareigojimų įvykdyta dalis nuo visų įpareigojimų. Siekiama rodiklio reikšmė: ne mažesnė nei 89 proc.

 2. Apskųstų darbuotojo išvadose/tikrinimo ataskaitose surašytų sprendimų nuo visų darbuotojo priimtų sprendimų (neskaičiuojant teikiamų rekomendacijų), dalis – ne daugiau nei 6 proc. 

3. Darbuotojo 2020 metais atliekamų vertinimų išvadų surašymo (iki pateikimo pasirašymui Tarnybos direktoriui) terminų vidurkis (nuo visų dokumentų/paaiškinimų/kitos informacijos gavimo) – ne ilgesnis nei 15 d. d. (į šį laiką neįskaičiuojama eksperto rengiamos išvados terminas, kitų institucijų siunčiamų paaiškinimų/dokumentų terminas);

4. Darbuotojo 2019 metais pakartotinų kreipimųsi į kontroliuojamus subjektus (neskaičiuojant pirmojo kreipimosi į perkančiąją organizaciją/perkantįjį subjektą/koncesiją suteikiančiąją instituciją/kitą instituciją su prašymu pateikti trūkstamus dokumentus/paaiškinimus/ir pan.) dėl papildomų klausimų/paaiškinimų/dokumentų/informacijos ir pan. būtų ne daugiau nei 2 atvejai, jei vertinimo išvadų/tikrinimo ataskaitų iki 10, ne daugiau nei 3 atvejai, jei išvadų/ataskaitų skaičius nuo 11 iki 20, ne daugiau nei 4 atvejai, jei išvadų/ataskaitų skaičius nuo 21 iki 30 ir t. t

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-27