BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Vedėja Albina Perlavičienė

1. Užtikrinti, kad  2020 metais skyriaus teiktų įpareigojimų įvykdyta dalis nuo visų įpareigojimų. Siekiama rodiklio reikšmė: ne mažesnė nei 89 proc.

 

2. Užtikrinti, kad skyriaus darbuotojų išvadose/tikrinimo ataskaitose surašytų sprendimų nuo visų skyriaus darbuotojų priimtų sprendimų (neskaičiuojant teikiamų rekomendacijų), dalis būtų ne daugiau nei 6 proc. 

 

3. Užtikrinti, kad skyriaus darbuotojų 2020 metais atliekamų vertinimų išvadų surašymo (iki pateikimo pasirašymui Tarnybos direktoriui) terminų vidurkis (nuo visų dokumentų/paaiškinimų/kitos informacijos gavimo) – ne ilgesnis nei 15 d. d. (į šį laiką neįskaičiuojama eksperto rengiamos išvados terminas, kitų institucijų siunčiamų paaiškinimų/dokumentų terminas);

4. Užtikrinti  kad būtų parengtos ataskaitos (apžvalgos) apie skyriaus 2020 metais atliktuose vertinimuose, tikrinimuose dažniausiai perkančiosiose organizacijose nustatytus pažeidimus,  vykdant viešuosius pirkimus. Užtikrinti ataskaitų pateikimą teikiant jas etapais  (I etapas - pateikti iki 2020-07-01 ir II etapas - pateikti iki  2020-12-31;

5. Atsižvelgiant į Viešųjų pirkimų tarnybos priimtų teisės aktų, susijusių su Viešųjų pirkimų įstatymo, Pirkimų įstatymo įgyvendinimu, taikymo problemas, užtikrinti, kad apžvalgos ir pasiūlymai dėl teisės aktų tobulinimo skyriaus vedėjui būtų pateikti etapais  (I etapas – pateikti iki 2020-07-31) ir II etapas – pateikti iki 2020-12-31)

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-27