BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Direktoriaus pavaduotojas Vilius Kuzminskas

1 užduotis. Vadovauti viešųjų pirkimų specialistų atestavimo darbo grupei ir užtikrinti, kad skirtingų skyrių vykdomos veiklos, susijusios su viešųjų pirkimų specialistų atestavimo įgyvendinimu, būtų atliktos laiku ir tinkamai bei Viešųjų pirkimų tarnyba pradėtų vykdyti viešųjų pirkimų specialistų atestavimą nuo 2022.07.01.

2 užduotis. Koordinuoti pavaldžių skyrių veiklą ir užtikrinti sklandų bendradarbiavimą tarp tarnybos struktūrinių padalinių, siekiant parengti perkančiųjų organizacijų ir perkančiųjų subjektų atrankos kriterijus, kurių pagrindu Viešųjų pirkimų tarnyba pereitų prie sisteminio perkančiųjų organizacijų ir perkančiųjų subjektų vertinimo.

3 užduotis. Koordinuoti atskirų Viešųjų pirkimų tarnybos struktūrinių padalinių veiklą vykdant Viešųjų pirkimų įstatyme numatytą pirkimų centralizavimą savivaldybėse, užtikrinant, kad būtų laiku parengtos Viešųjų pirkimų tarnybos metodinės pagalbos priemonės ir suorganizuoti su centralizavimu susiję renginiai bei susitikimai, skirti perkančiųjų organizacijų viešųjų pirkimų centralizacijai.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-23