2023-11-23

Pradedantiesiems tiekėjams „Apie viešuosius pirkimus paprastai“

Renginio pradžia: 2023-12-01 10:00

Renginio pabaiga: 2023-12-01 12:00

Neseniai tapote tiekėjai viešuosiuose pirkimuose? O gal dar nesate prisiregistravę Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS), bet jau ketinate tą padaryti? Paskubėkite registruotis ir dalyvaukite trumpuose, vienos valandos koncentruotuose mokymuose „Apie viešuosius pirkimus paprastai“, kurie vyks nuotoliu per MS Teams platformą gruodžio 1 d. 10 val. nemokamai.

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), vertindama verslo atstovų laiką, mokymuose siekia, kaip įmanoma, paprasčiau ir aiškiau papasakoti pradedantiesiems tiekėjams, kas svarbiausia, norint dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Čia sužinosite: kaip atskirti pirkimo būdus, kas yra bendrosios ir specialiosios sąlygos, kaip susirasti skelbimus, kaip pateikti savo pasiūlymą pirkimų vykdytojams – informacija bus pateikiama demonstruojant praktinius pavyzdžius. 

Dėmesio!

Nuorodą į mokymus gaus tik tie dalyviai, kurie jau prisiregistravę prie CVP IS, būtent šioje sistemoje etapais bus demonstruojami praktiniai žingsniai, kaip dalyvauti pirkimuose. Jeigu jūs norite tapti tiekėju, bet dar nesate užsiregistravę CVP IS, kviečiame tą padaryti, pasinaudojant VPT mokomąja vaizdo medžiaga, kurią rasiteČIA.

Registruotis CVP IS galite apsilankę VPT svetainėje, adresu: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/ , reikėtų atidaryti langą „Prisijungimas“ prie CVP IS ir užpildyti registracijos formą.

Atnaujinimo data: 2023-11-23