BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Ne. Esminis pirkimo sutarties pažeidimas neturi būti suprantamas tik pagal CK 6.217 straipsnio 2 dalies kriterijus, todėl esminiais pažeidimais laikomi tokie pažeidimai:

1) nustatyti kaip esminiai pagal CK 6.217 straipsnio 2 dalies kriterijus;

2) tiekėjų ir perkančiosios organizacijos apibrėžti esminiai pažeidimai pačioje sutartyje.

Teisės aktuose nėra pateiktas esminių pirkimo sutarties pažeidimų sąrašas, todėl kiekvienu atveju tai turėtų būti vertinama atsižvelgiant į konkrečias pirkimo sutarties vykdymo aplinkybes.

Atsakyta 2016-03-03

Įrodymui, kad tiekėjas nėra neįvykdęs pirkimo sutarties ar netinkamai jos įvykdęs ir tai buvo esminis sutarties pažeidimas, tiekėjas perkančiajai organizacijai teikia laisvos formos tiekėjo deklaraciją.

Atsakyta 2016-03-03

Tiekėjas turi būti įtraukiamas į Nepatikimų tiekėjų sąrašą kiekvieną kartą, kai neįvykdo arba netinkamai įvykdo viešojo pirkimo sutartį ir tai yra esminis sutarties pažeidimas.

Atsakyta 2016-03-03

Ne. Pavyzdžiui, nepatikimas tiekėjas, su kuriuo buvo nutraukta statybos darbų pirkimo sutartis dėl jos esminio pažeidimo, negalės dalyvauti ne tik darbų viešajame pirkime, bet ir paslaugų ar prekių pirkime, jeigu tokį kvalifikacinį reikalavimą bus nustačiusi perkančioji organizacija.

Atsakyta 2016-03-03

Taip. Tiekėjas apie būsimą sutarties nutraukimą įspėjamas prieš 30 dienų arba prieš sutartyje nurodytą terminą.

Atsakyta 2016-03-03

Taip. Perkančioji organizacija informuoja tiekėjus per 3 darbo dienas nuo įtraukimo į Nepatikimų tiekėjų sąrašą.

Atsakyta 2016-03-03

Paskutinė atnaujinimo data: 2016-01-05