BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


VPT primena apie laikinąsias apsaugos priemones

Data

2021 10 01

Įvertinimas
1
naujienai svarbi info.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (Tarnyba), būdama atsakinga už Nepatikimų tiekėjų sąrašo ir Melagingą informaciją pateikusių tiekėjų sąrašo (toliau kartu – Sąrašai) administravimą, atkreipia pirkimų vykdytojų dėmesį, kad Tarnybos tinklalapyje skelbiamuose Sąrašuose yra viešinama informacija apie  teismo sprendimus, t. y. Sąrašuose skelbiama teismo sprendimo, kuriuo buvo pritaikytos/panaikintos laikinosios apsaugos priemonės, data ir teismo sprendimo, kuriuo buvo panaikintas pirkimo vykdytojo sprendimas įtraukti tiekėją į Sąrašus, data.

Pažymėtina, kad, jeigu tiekėjui yra pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės, toks tiekėjas nelaikomas įtrauktu į Sąrašus iki galutinio teismo sprendimo byloje įsiteisėjimo dienos arba iki teismo nutarties panaikinti laikinąsias apsaugos priemones įsiteisėjimo dienos.