BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Viešųjų pirkimų tarnyboje – nuotolinės konsultacijos tiekėjams

Data

2021 11 26

Įvertinimas
1
naujienai konsultacijos TIEKEJAI.jpg

2021 m. gruodžio 15 dieną kviečiame viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančius arba ketinančius dalyvauti tiekėjus į paskutines šiais metais Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) organizuojamas nuotolines konsultacijas. Jų metu galėsite gauti atsakymus į būtent Jums rūpimus klausimus, kylančius dalyvaujant ar siekiant dalyvauti viešuosiuose pirkimuose.

Siekdami užtikrinti sklandesnį ir efektyvesnį konsultavimą, ketinančių dalyvauti prašome registruotis čia. Konsultacijose galės dalyvauti tik registracijos formą užpildę tiekėjai, iki nurodyto termino pateikę aktualius klausimus. Konsultacijai bus skiriama 45 min. Konsultacijoje gali dalyvauti keletas tos pačios įstaigos atstovų.

Apie registracijos pavirtinimą būsite informuojami atskiru el. laišku.

Atkreipiame dėmesį, kad vietų skaičius ribotas.

Šis renginys skirtas tik tiekėjams, todėl pasiliekame teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti perkančiųjų organizacijų ir perkančiųjų subjektų registracijas (taip pat ir tuo atveju, jeigu perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas tuo pačiu yra ar gali būti tiekėju).

Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonu (8 5) 219 7049 arba elektroniniu paštu Karolina.Skorupskaite@vpt.lt.

 

Jūsų pateikti asmens duomenys bus renkami tik Viešųjų pirkimų tarnybos renginio organizavimo tikslu, siekiant sėkmingai suorganizuoti renginį ir užtikrinti kuo aktyvesnį ir sklandesnį dalyvavimą jame. Duomenų tvarkymo pagrindas: BDAR 6 straipsnio 1 dalies e punktas. Jūsų anketos pildymo ir pateiktos asmeninės informacijos saugojimo laikas - iki atsiliepimų pateikimo apie renginį. Viešųjų pirkimų tarnyba įsipareigoja saugoti Duomenų subjekto privatumą bei pateiktą informaciją naudoti išskirtinai renginio registracijai nurodytiems tikslams ir neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims.