BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Viešųjų pirkimų tarnyba: žengėme dar vieną žingsnį Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos modernizavimo procese

Data

2021 06 11

Įvertinimas
5
saule tinklapiui.jpg

Vienas iš prioritetinių Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) darbų – Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos SAULĖ IS, pakeisiančios dabartinę CVP IS, modernizavimas. Po kruopštaus lūkesčių išgryninimo ir sėkmingai įvykdytų pirkimo procedūrų VPT komanda dalinasi žinia apie tai, kad birželio pradžioje įsigaliojo sutartis su paslaugos teikėju (UAB „Novian Systems“ ir uStudio LLC, veikiančių pagal 2021 m. kovo 4 d. jungtinės veiklos sutartį).

„Žengiame dar vieną žingsnį ir įsibėgėjame SAULĖ IS modernizavimo procese. Šis didžiulis projektas padės automatizuoti pirkimų procedūras nuo planavimo iki sutarties sudarymo. Tai bus ne tik svarbi priemonė dar didesniam informacijos viešinimui, bet ir galimybė sumažinti korupcijos atsiradimo bei plitimo veiksnius viešuosiuose pirkimuose,“ - pagrindinį projekto tikslą akcentuoja VPT direktorius Darius Vedrickas.

SAULĖ IS projektas finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos projekto 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ 10.1.2-ESFA-V-916-01-0015 priemonę „Nacionalinių kovos su korupcija priemonių įgyvendinimas“.