BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Viešųjų pirkimų tarnyba: paskelbtas Lietuvos Respublikos koncesijų įstatymo komentaro parengimo ir priežiūros paslaugų pirkimas

Data

2021 07 15

Įvertinimas
11
koncesiju komentaras.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), siekdama padėti šalims, dalyvaujančioms koncesijų vykdymo procese, tinkamai vadovautis Lietuvos Respublikos koncesijų įstatymo (Įstatymo) nuostatomis ir taikymo praktika, paskelbė Įstatymo komentaro parengimo ir priežiūros paslaugų pirkimą. Siekiama, kad komentare būtų ne tik pateiktas susistemintas ir apibendrintas šio įstatymo normų aiškinimas, bet taip pat ir užtikrintas komentaro atnaujinimas, pasikeitus Įstatymo nuostatoms.

 

Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia atskirus ūkio subjektus ar bendrai veiklai susivienijusių ūkio subjektų grupes dalyvauti viešajame pirkime – supaprastintame atvirame konkurse. Skelbimą galima rasti Centriniame viešųjų pirkimų portale, skelbimo nr. 555869. Pasiūlymų pateikimo terminas 2021 m. rugpjūčio 4 d., 10 val.

Pirkimas vykdomas įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Viešųjų pirkimų efektyvumo didinimas metodinėmis priemonėmis“, projekto Nr. 10.1.2-ESFA-V-916-01-0004.