BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Viešųjų pirkimų tarnyba informuoja apie NATO skelbiamus konkursus

Data

2021 08 26

Įvertinimas
1
naujienai nato.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (Tarnyba) primena, kad visą informaciją, susijusią su Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (toliau – NATO) skelbiamais prekių, paslaugų ar darbų pirkimų konkursais, galima rasti Tarnybos tinklalapyje adresu: https://vpt.lrv.lt/lt/nuorodos/nato-konkursai.

 

Šiame puslapyje yra pateikiama informacija apie naujai skelbiamus NATO konkursus, apie kuriuos informaciją Tarnybai teikia Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės, Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos ir Krašto apsaugos ministerija. Viešai skelbiama ši informacija: nurodomas konkurso pavadinimas, pasiūlymų ar prašymų dalyvauti konkurse pateikimo terminas, iki kada juridiniai asmenys turi pateikti patikimumo deklaraciją (jei jos reikalauja konkursą rengianti organizacija), konkurso rengėjų internetinis adresas.

 

Juridiniai asmenys, norėdami gauti daugiau informacijos apie paskelbtą NATO konkursą, turi kreiptis į Tarnybą el. paštu natopirkimai@vpt.lt bei nurodyti el. pašto adresą, kuriuo norėtų gauti informaciją.

 

Išsamią informaciją apie patikimumo deklaracijų išdavimo tvarką galima rasti čia.

Primename, kad:

  • Juridiniai asmenys, norintys dalyvauti NATO paramos ir pirkimų agentūros (angl. NSPA) skelbiamuose konkursuose, turi registruotis NSPA duomenų bazėje. Daugiau  informacijos pateikiama čia.
  • Juridiniai asmenys, norintys dalyvauti NATO ryšių ir informacijos agentūros (angl. NCI Agency) pirkimuose, turi su šia agentūra sudaryti pagrindinį susitarimą (BOA – Basic Ordering Agreement). Daugiau informacijos pateikiama čia.