BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Viešųjų pirkimų specialistai kviečiami dalyvauti renginyje apie viešųjų pirkimų centralizavimą

Data

2021 06 03

Įvertinimas
5
anonsas.jpg

Pastaruoju metu itin didelis viešųjų pirkimų specialistų dėmesys krypsta į Viešųjų pirkimų įstatymo pataisas, numatančias centralizuoti viešuosius pirkimus, sukuriant centrinių perkančiųjų organizacijų tinklą. Tokiu būdu siekiama supaprastinti pirkimų vykdymą bei padidinti viešųjų pirkimų specialistų profesionalumą. Vis dėlto ši tema kelia ir nemažai klausimų, kurių pagrindiniai: kokių resursų pareikalaus procesų centralizavimas, kaip reikės sutelkti reikalingas kompetencijas, suvaldyti vienai centrinei perkančiajai organizacijai tenkančių pirkimų poreikius ir kt.

 

Kai kurios perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų centralizavimo iššūkius sprendžia jau dabar ar net jau turi tam pritaikytus bei sėkmingai veikiančius įrankius. Apie tai išgirsti ir padiskutuoti kviečiame birželio 18 dieną vyksiančioje nuotolinėje konferencijoje „Viešųjų pirkimų centralizavimas: praktika ir galimybės“. Planuojamas renginio laikas – nuo 9 iki 13 valandos. Renginio programa ir prisijungimo nuoroda bus skelbiama artimiausiu metu.