BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Video: CPVA organizuotame renginyje pristatyti planuojami viešieji pirkimai: pirkimo sąlygų planavimas

Data

2020 07 01

Įvertinimas
3
article_featured@3x.jpg

Birželio 30 d. Viešųjų pirkimu tarnybos atstovas Gediminas Golcevas Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) organizuojamame patirties mainų renginyje ,,Viešųjų pirkimų sutarčių įgyvendinimas ekstremalioje situacijoje“ pristatė aktualią šių dienų temą ,,Planuojami viešieji pirkimai: į ką reikėtų atkreipti dėmesį formuojant pirkimo sąlygas?“.

Pristatymo metu kalbėta apie svarbius aspektus ruošiantis viešiesiems pirkimams, iš anksto numatomus sutarties keitimus, rinkos tyrimus ir konsultacijas, pirkimo vykdymo procedūrą. Klausytojų dėmesys atkreiptas į  būtinybę taikyti ilgesnius pasiūlymų pateikimo, taip pat prekių pristatymo terminus terminus, pirkimų skaidymą į dalis, sąžiningas bei aiškias atsiskaitymo ir kainodaros sąlygas, bei būtinybę atverti viešuosius pirkimus smulkiam ir vidutiniam verslui.

Vaizdo įrašą galite rasti čia: https://www.youtube.com/watch?time_continue=13746&v=9jJl3I6EfhI&feature=emb_logo