BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Tiekėjo ABC ir Tiekėjų dažniausiai daromos klaidos

Data

2020 04 07

Įvertinimas
3
abc.jpg

Šiuo ypatingu laikotarpiu kaip niekad aktualus sklandus viešųjų pirkimų procedūrų vykdymas bei aktyvus tiekėjų dalyvavimas juose. Sudėtingiausia pirkimuose dalyvauti pradedantiesiems tiekėjams bei jų darbuotojams, tačiau su panašiais iššūkiais susiduria ir labiau įgudę tiekėjai. Neretai tiekėjams kelią į sėkmę pirkime užkerta apmaudžios klaidos pasiūlyme, kurių buvo galima paprastai išvengti.

 

Viešųjų pirkimų tarnyba parengė gaires „Tiekėjo ABC“, kurios pirmiausia skirtos neseniai pirkimuose dalyvaujantiems ar dar tik ketinantiems pradėti tai daryti tiekėjams, tačiau gali būti naudingos ir jau aktyviai pirkimuose dalyvaujančių tiekėjų naujiems darbuotojams.

 

Taip pat Viešųjų pirkimų tarnyba primena bei pakartotinai skelbia Tiekėjų dažniausiai daromų klaidų suvestinę, su kuria rekomenduojama susipažinti visiems tiekėjų vadovams bei tiekėjų darbuotojams, rengiantiems bei teikiantiems pasiūlymus pirkimuose. Tikime, kad ši informacija bus naudinga, o sužinotos ar pasikartotos taisyklės padės sėkmingiau dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, sumažinti šiuo laikotarpiu ypatingai skausmingo tiekėjo pasiūlymo atmetimo galimybę bei pagreitinti viešųjų pirkimų procedūrų vykdymą.