BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Svarbūs mokymai tiekėjams

Data

2020 10 16

Įvertinimas
4
tiekejai  aa.jpg

Kviečiame viešuosiuose pirkimuose ketinančius dalyvauti arba jau dalyvaujančius tiekėjus 2020 m. lapkričio 5 dieną 9:00 į Viešųjų pirkimų tarnybos organizuojamus nemokamus nuotolinius mokymus (per TEAMS platformą). Daugiausia seminarų apie viešųjų pirkimų vykdymą buvo organizuojama tik perkančiosioms organizacijoms. Vis dėlto, viešajame pirkime dalyvauja dvi pusės – perkančioji organizacija ir tiekėjas. Kadangi pagalba reikalinga ne tik perkančiosioms organizacijoms, šį sykį kviečiame tiekėjus.

 

Mokymų temos:

 

Siekdami užtikrinti sklandesnį ir efektyvesnį prisijungimą, ketinančių dalyvauti prašome registruotis čiaMokymuose dalyvauti galės tik užsiregistravę asmenys. Šis renginys skirtas tik tiekėjams, todėl pasiliekame teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti perkančiųjų organizacijų ir perkančiųjų subjektų registracijas (taip pat ir tuo atveju, jeigu perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas tuo pačiu yra ar gali būti tiekėju).

Svarbu! Sėkmingai registracijai turite gauti patvirtinamąjį laišką iš mūsų. Jeigu taip nutiko, kad negavote šio laiško, prašome registruotis šiek tiek vėliau. Atsiprašome už techninius nesklandumus.

 

Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonu (8 5) 213 3238 arba elektroniniu paštu Virginija.Markeviciene@vpt.lt

 

Jūsų pateikti asmens duomenys bus renkami tik Viešųjų pirkimų tarnybos mokymų organizavimo tikslu, siekiant sėkmingai suorganizuoti mokymus ir užtikrinti kuo aktyvesnį ir sklandesnį dalyvavimą juose. Duomenų tvarkymo pagrindas: BDAR 6 straipsnio 1 dalies e punktas. Jūsų anketos pildymo ir pateiktos asmeninės informacijos saugojimo laikas - iki atsiliepimų pateikimo apie mokymus.

Viešųjų pirkimų tarnyba įsipareigoja saugoti Duomenų subjekto privatumą bei pateiktą informaciją naudoti išskirtinai renginio registracijai nurodytiems tikslams ir neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims