BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Skelbiamų derybų tipinės sąlygos

Data

2021 12 01

Įvertinimas
3
naujienai derybu salygos.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba, atsižvelgdama į tai, kad vykdant skelbiamas derybas pirkimų vykdytojams kyla nemažai klausimų, kaip tinkamai apsibrėžti vienas ar kitas nuostatas pirkimo dokumentuose, parengė skelbiamų derybų vykdymo tipines sąlygas. Tikimės, kad šis dokumentas taps patogiu ir tinkamu įrankiu tiek pirkimo vykdytojams, tiek tiekėjams, kurie galės tikėtis standartizuotų dokumentų skelbiamuose pirkimuose.

SKELBIAMŲ DERYBŲ BENDROSIOS SĄLYGOS;

SKELBIAMŲ DERYBŲ SPECIALIOSIOS SĄLYGOS.

Atkreipiame dėmesį, kad derybų sąlygos parengtos iš dviejų dalių – bendrųjų ir specialiųjų. Bendrosios sąlygos yra nekeičiamos, o specialiosios sąlygos parengtos nurodant įvairius pasirinkimo variantus Pirkimo vykdytojui, atsižvelgiant į konkretaus vykdomo pirkimo pobūdį ir derybų ypatumus. Pirkimo vykdytojas šias sąlygas turi adaptuoti savo konkrečiam pirkimui ir užtikrinti jų atitikimą VPĮ/PĮ nuostatoms.

Šiuos dokumentus taip pat galite rasti VPT tinklapio skiltyje „Metodinė pagalba“ (Gairės ir rekomendacijos).