BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Sertifikatai CVP IS ir demo CVP IS atnaujinti

Data

2022 09 16

Įvertinimas
4
naujienai INFORMUOJAME.jpg

Informuojame, kad 2022 m. rugsėjo 19 d. atnaujinti sertifikatai ir CVPP Sutarčių skiltyje.

_____________

Informuojame, kad 2022 m. rugsėjo 16 d. 10:45 CVP IS ir demo CVP IS sertifikatai atnaujinti, sistemos veikia. Apie sertifikatų atnaujinimą CVPP Sutarčių skiltyje informuosime atkirai.

_____________

Informuojame, kad dėl neatnaujintų sertifikatų nėra galimybės prisijungti prie CVP IS, CVPP, demo CVP IS įprastiniu būdu. Norėdami prisijungti spauskite mygtuką "Advanced" ir atsidariusiame lange paspauskite nuorodą "Continue to pirkimai.eviesiejipirkimai.lt (unsafe)".

Instrukcija skirta tik prisijungimui prie CVP IS, CVPP ir demo CVP IS. Jos nenaudokite kitiems resursams pasiekti.

Prisijungus gali būti neaktyvios kai kurios funkcijos ir tiekėjams kilti sunkumų teikiant pasiūlymus ar siunčiant pranešimus su prisegtais dokumentais. 

Rekomendacijas dėl veiksmų, kurių turėtų imtis perkančiosios organizacijos, įsigyjančios organizacijos ir tiekėjai, sutrikus Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos veikimui, rasite čia.
Primename, kad pasiūlymų pateikimo terminus nukelti galima ir pasibaigus pasiūlymų pateikimo terminui.
Atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Sertifikatai bus atnaujinti artimiausiu metu.