Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Seminaras Vilniuje

Data

2019 11 05

Įvertinimas
10
Seminaras Vilniuje (2).jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia perkančiųjų organizacijų atstovus, vykdančius viešuosius pirkimus pagal Viešųjų pirkimų įstatymą (VPĮ) į nemokamą seminarą Vilniuje.

Seminaro data ir vieta - Viešbutis Panorama" (Sodų g. 14, Vilniuje) 2019 m. lapkričio 14 d. Seminaro trukmė: nuo 8.30 val. iki 16.00 val.

Seminaro tikslas – supažindinti viešųjų pirkimų specialistus su tokiomis temomis:

  1. Viešųjų pirkimų pokyčiai
  2. Perkančiosios organizacijos geroji praktika
  3. Žalieji viešieji pirkimai
  4. Ekonominio naudingumo vertinimo kriterijai
  5. Viešojo pirkimo sutarčių keitimas
  6. Pažeidimai viešuosiuose pirkimuose

 

Dalyvio registracijos anketa (nuoroda). Iš vienos organizacijos registruojami ne daugiau kaip 2 asmenys. Dalyvių skaičius ribotas.

Sėkminga registracija yra patvirtinama automatiniu pranešimu į elektroninį paštą, nurodytą Jūsų registracijoje. Atkreipiame dėmesį, kad registracijos patvirtinimo siuntimas el. paštu gali užtrukti iki 5 min. Seminaras skirtas tik perkančiųjų organizacijų atstovams, Tarnyba pasilieka teisę anuliuoti tikslinės auditorijos neatitinkančių dalyvių registraciją.

Pasiteirauti galima telefonu (8 5) 219 7027 ar el. paštu: Deimante.Kaminskaite-Daniloviene@vpt.lt Jei seminare nedalyvausite, prašome pranešti tuo pačiu el. pašto adresu arba telefonu.