Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Seminaras Kaune

Data

2019 09 19

Įvertinimas
13
Seminaras Kaune3.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia įstaigų atstovus, vykdančius viešuosius pirkimus į nemokamą seminarą Kaune apie viešuosius pirkimus.

Seminaro data ir vieta – Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (adresu Vytauto pr. 44, Kaune) 2019 m. spalio 10 d. nuo 10:00 val. iki 17:00 val.

Seminaro tikslas - supažindinti viešųjų pirkimų specialistus su tokiomis temomis:

  1. Viešųjų pirkimų pokyčiai
  2. Mažos vertės pirkimų aktualijos
  3. Pažeidimai viešuosiuose pirkimuose
  4. Viešojo pirkimo sutarčių keitimas
  5. Žalieji viešieji pirkimai

 

Dalyvio registracijos anketa (nuoroda). Iš vienos organizacijos registruojami ne daugiau kaip 2 asmenys. Dalyvių skaičius ribotas.

Sėkminga registracija yra patvirtinama automatiniu pranešimu į elektroninį paštą, nurodytą Jūsų registracijoje. Atkreipiame dėmesį, kad registracijos patvirtinimo siuntimas el. paštu gali užtrukti iki 5 min. 

Pasiteirauti galima telefonu (8 5) 219 7027 ar el. paštu: Deimante.Kaminskaite-Daniloviene@vpt.lt Jei seminare nedalyvausite, prašome pranešti tuo pačiu el. pašto adresu arba telefonu.

Informuojame, kad šiais metais bus organizuojamas seminaras taip pat ir Vilniaus mieste.