BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Renginys „Europos regionų ir miestų savaitė“

Data

2020 09 23

Įvertinimas
1
europos regionai.jpg

Šiais metais „Europos regionų ir miestų savaitė“ truks net tris savaites, iš kurių kiekviena bus paskirta atskirai svarbiai temai: Piliečių įgalinimas, Sanglauda ir bendradarbiavimas, Žalioji Europa. Spalio 5-22 dienomis numatomi įvairūs renginiai, kurių metu aptariamos temos bus susijusios ir su pirkimais:

 

Spalio 3 diena „Įvadas į žiedinę ekonomiką“

Spalio 7 d. „Pilietinis "maratonas" kovai su korupcija“

 

Spalio 13 d.:

„Sąlygų inovacijoms gerinimas“

„Žiediškesnė ekonomika? Viešojo pirkimo galia“

„Žaliosios inocvacijos, viešieji pirkimai“

Spalio 14 d.:

„Žaliasis kursas? Pasiekite jį per pirkimus!“

„E-autobusai: nuo pirkimo iki rezultato“

„Tvaraus pirkimo galia“

„Kas yra bendrai atliekamas žaliasis pirkimas?"

 

Taip pat programoje daug renginių, nesusijusių su viešaisiais pirkimais, tačiau galinčių būti ypatingai naudingais savivaldybių administracijoms, o taip pat valstybės institucijoms.

Visa programa bei registracija: https://europa.eu/regions-and-cities/programme/programme-glance_en

 

Atkreipkite dėmesį, kad registruotis galima tik susikūrus „EU login“ paskyrą, tam reikės atlikti „dviejų žingsnių“ patvirtinimo procedūrą, į telefoną įdiegti programėlę „EU LOGIN“ bei ją susieti su savo paskyra. Pirmą sykį registruojantis procedūra gali pasirodyti painoka, todėl tam būtina skirti pakankamai laiko ir atidumo. Nepavykus prisiregistruoti savarankiškai, rekomenduojame kreiptis į savo įstaigos informacinių technologijų specialistus.