BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Pratęstas terminas perkančiosioms organizacijoms užsiregistruoti į Europos Komisijos e-pitching renginį apie inovacijas Covid-19 suvaldymui

Data

2020 04 15

Įvertinimas
1
technology-4256272_1920.jpg

Balandžio  6 d. skelbėme naujieną apie Europos Komisijos iniciatyvą - virtualų renginį (e-pičingą), kurio metu nuotoliniu būdu ligoninės ir sveikatos priežiūros įstaigos galės užmegzti kontaktus su įmonėmis, galinčiomis pasiūlyti inovatyvius sprendimus, tinkančius perkančiųjų organizacijų identifikuotiems iššūkiams, susijusiems su Covid-19 viruso grėsme, išspręsti.

Europos Komisija pratęsė terminą sudalyvauti e-pičinge – naujas terminas perkančiosioms organizacijoms užsiregistruoti ir pateikti poreikių/iššūkių apibūdinimą – š. m. balandžio 20 d.

Numatoma e-pičingo data – š. m. balandžio 30 d. Renginio programa 

Ką turi daryti renginyje norinti sudalyvauti perkančioji organizacija:

  • Apibūdinti savo poreikius/iššūkius (ypatingai tuos, su kuriais veikiausiai teks susidurti per ilgesnį laikotarpį (6 mėn. – 2 m.)) pagal EK pateiktą formą (anglų k.) 
  • Pateikti juos EK ne vėliau kaip iki š. m. balandžio 20 d. adresais:

bertrand.wert@ec.europa.eu, Tel. +32 2 298 83 06

rafael.hirt@iclei.org, Tel. +49 761 3689286

 

Atkreipiame dėmesį, jog e-pičingas nėra skirtas skubiam šiuo metu egzistuojančių poreikių patenkinimui (apsaugos priemonių, vaistų, plaučių ventiliavimo aparatų ar kt. įsigijimui), atsižvelgiant į tai, jog:

  • tiek gamybos, tiek tiekimo grandinės šiuo atveju yra perkrautos;
  • koncentruojamasi į inovatyvių produktų, aktualių Covid-19 suvaldymui ilgalaikėje perspektyvoje, paieškas ir plėtrą.

Susidomėjusioms perkančiosioms organizacijoms po š. m. balandžio 20 d. bus pateiktas sąrašas įmonių, iš kurių bus galima rinktis e-pičingo dalyvius, taip pat atskirai bus pateikta informacija apie kitas dalyvavimo e-pičinge detales.

Kilus klausimams dėl e-pitching renginio, maloniai prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Dr. Bertrand WERT

Innovation Maker, Innovation procurement believer & Community Manager
European Innovation Council (EIC) – Business Acceleration
European Agency For SME’s EASME - Unit A.2: European Innovation Council (EIC) pilot

COV2 03/205
B-1049 Brussels/Belgium
Tel +32 2 298 83 06
Email bertrand.wert@ec.europa.eu