BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Prasidėjo „Žaliosios mugės 2022” svečių registracija. Kviečiame pirkimų vykdytojus

Data

2022 10 10

Įvertinimas
4
Artboard 1 copy 3.jpg

2022 10 21 atnaujinimas!
Išankstinė mugės svečių registracija yra baigta. Užsiregistruoti bei patekti į renginį taip pat galėsite ir atvykę į Vilniaus rotušę renginio dieną. Maloniai lauksime!

_______________________________________________________________________________
Viešųjų pirkimų vykdytojus ir visus besidominčius žaliaisiais viešaisiais pirkimais kviečiame registruotis ir dalyvauti Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) organizuojamame renginyje Žalioji Mugė 2022”.  Mugė vyks spalio 24 d., 10 – 15 val. Vilniaus miesto Rotušėje, Didžioji g. 31 Vilnius.

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas tokio pobūdžio renginys suburs viešųjų pirkimų rinkos dalyvius, suteiks galimybę susipažinti tiekėjams su pirkimų vykdytojais, apsikeisti kontaktais, geriau suprasti besikeičiančią rinką, įvertinti galimybes siekti tvarumo tikslų – tausoti gamtą, vykdyti savo veiklą kuo draugiškesnėmis aplinkai priemonėmis.

Jeigu vykdydami viešuosius pirkimus norite įsigyti tvarių, gamtą ir energijos išteklius tausojančių produktų ar paslaugų; jei jūsų organizacijai svarbu pirkti paslaugas iš tiekėjų, savo veikloje taikančių aplinkos apsaugos tvarumo sistemas – registruokitės ir apsilankykite mugėje. Registruotis kviečiame užpildant šią anketą. Labai svarbu, kad pildydami anketą įrašytumėte teisingą savo el. pašto adresą – juo bus išsiųstas Jūsų dalyvio bilietas QR kodo forma.

Mugėje galėsite išvysti tiekėjų pristatomos produkcijos stendus, gauti naudingos informacijos. Renginyje savo produktus ir paslaugas pristatys keliasdešimt tiekėjų, kurių sąrašą galite rasti čia ( sąrašas nuolat pildomas). Rinkos pokyčiai prasideda!

Projektas „Energijos efektyvumo didinimas Lietuvoje“ (Nr. LIFE20 IPC/LT/000002) yra finansuojamas Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos lėšomis.