BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Pirkimų vykdytojų žemėlapis (Švieslentė) papildytas pirkimų centralizacijos rodikliais

Data

2021 06 21

Įvertinimas
6
naujienai.png

Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – Tarnyba) papildė Švieslentę pirkimų centralizacijos rodikliais, kurie atspindi, kaip dažnai pirkimų vykdytojai pirko kartu – vykdė centralizuotus pirkimus per centrines perkančiąsias organizacijas, pirko sau pavaldžioms įstaigoms ar pagal įgaliojimus, vykdė bendrus pirkimus.

Centralizuoti pirkimai dažnai lemia geresnes kainas, labiau sutelktas ekspertines žinias, mažesnį klaidų ir pažeidimų skaičių, mažesnę administracinę naštą.

Kaip bendros 2018–2020 m. centralizacijos rodiklių reikšmės pasiskirstė pagal atskirus pirkimų vykdytojus ir jų tipus, kurie iš viešųjų pirkimų sektorių labiausiai centralizuoti, o kurie mažiau, kviečiame susipažinti atnaujintoje Švieslentėje, kuri skelbiama Tarnybos tinklalapyje, adresu https://vpt.lrv.lt/lt/svieslente.