BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Paskelbtos Dinaminės pirkimo sistemos sukūrimo ir Konkretaus pirkimo dinaminėje pirkimo sistemoje vykdymo sąlygos

Data

2021 11 25

Įvertinimas
3
DINAMINE.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), siekdama paskatinti pirkimo vykdytojus naudotis dinamine pirkimo sistema vykdant pirkimus, parengė Dinaminės pirkimo sistemos sukūrimo ir Konkretaus pirkimo dinaminėje pirkimo sistemoje vykdymo sąlygas. Kviečiame pirkimo vykdytojus aktyviau naudotis šia pirkimų organizavimo technine priemone vykdant pirkimus.

Šiuos dokumentus taip pat galite rasti VPT tinklapio skiltyje „Metodinė pagalba“ (Gairės ir rekomendacijos). 

Rengiant pavyzdinius pirkimo dokumentus, atsižvelgta į Europos Komisijos parengtas DPS naudojimo gairessu kuriomis taip pat kviečiame susipažinti. Atkreipiame dėmesį, kad šios gairės parengtos bei į lietuvių kalbą išverstos Europos Komisijos. Rengdama gaires Europos Komisijos darbo grupė rėmėsi viešųjų pirkimų direktyvų nuostatomis, bet ne individualių Europos Sąjungos šalių narių viešųjų pirkimų įstatymais, todėl, nepaisant to, kad jos pateikiamos ir lietuvių kalba, jos gali neatspindėti visų Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo nuostatų, susijusių su pirkimo procedūromis. VPT paskelbti pavyzdiniai pirkimo dokumentai parengti atsižvelgiant tiek į nacionalinį reglamentavimą, tiek į direktyvų nuostatas, tiek į Europos Komisijos parengtas gaires.