BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Parengtos „Asmens duomenų apsauga vykdant pirkimus“ gairės

Data

2021 04 15

Įvertinimas
2
apsauga.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba, įgyvendindama Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Viešųjų pirkimų efektyvumo didinimas metodinėmis priemonėmis“, projekto Nr. 10.1.2-ESFA-V-916-01-0004, parengė rekomendacinio pobūdžio metodinę priemonę Asmens duomenų apsauga vykdant pirkimus.

Šioje metodinėje priemonėje teikiamomis rekomendacijos siekiama, kad vykdant pirkimus ir dalyvaujant juose būtų tinkamai ir efektyviai užtikrinami asmens duomenų apsaugos reikalavimai.

Gairėse pateikiamos asmens duomenų tvarkymo rekomendacijos, kuriomis siekiama padėti pirkimų vykdytojams užtikrinti tinkamą asmens duomenų apsaugą pasirengimo pirkimui, jo organizavimo, vykdymo metu, skelbiant pirkimo laimėtojo pasiūlymą ir sudarytą pirkimo sutartį. Dokumente taip pat pateikiami siūlymai tiekėjams dėl atitiktį kvalifikacijos reikalavimams įrodančiuose dokumentuose nurodytų asmens duomenų tvarkymo, nurodomi esminiai aspektai, padėsiantys užtikrinti tikslų, sąžiningą ir teisėtą asmens duomenų tvarkymą.

 

Turinčius pastabų ir pasiūlymų dėl gairių, maloniai prašome rašyti el. paštu: pasiulymai@vpt.lt