BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Parengtas Lietuvos Respublikos koncesijų įstatymo komentaras

Data

2022 07 27

Įvertinimas
5
naujienai komentaras.jpg

Siekiant užtikrinti, kad suteikiančiosioms institucijoms būtų paprasčiau parengti ir vykdyti koncesijų projektus, o privataus sektoriaus atstovams – juose dalyvauti, bendradarbiaujant Viešųjų pirkimų tarnybai, Viešajai įstaigai Centrinė projektų valdymo agentūra, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijai ir advokatų profesinei bendrijai WALLESS, buvo parengtas Lietuvos Respublikos koncesijų įstatymo komentaras. Jame siekiama kuo paprasčiau pateikti įvairius koncesijų aspektus ne tik per teisės aktų ir teismų praktikos aiškinimą, bet ir per geruosius praktikos ir sukauptos patirties pavyzdžius.

Pasikeitus įstatymo nuostatoms ar gausėjant teismų praktikai, komentaras bus atitinkamai atnaujinamas. Jis skelbiamas VPT tinklapyje, pagrindiniame meniu esančioje skiltyje „Metodinė pagalba“ (žiūrėti prie „Gairės ir rekomendacijos“).

 

Metodinė priemonė sukurta įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą ,,Viešųjų pirkimų efektyvumo didinimas metodinėmis priemonėmis”, projekto Nr. 10.1.2.-ESFA-V-916-01-004.