copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Papildoma galimybė tiekėjams: kainų šifravimas

Data

2016 05 03

Įvertinimas
0
4444.png

Viešųjų pirkimų tarnyba siūlo galimybę tiekėjui papildomai užšifruoti savo kainų pasiūlymus.

Tiekėjas, įsidiegęs programinę įrangą į savo kompiuterį, turi galimybę ir pats rūpintis savo pasiūlymo saugumu bei užšifruoti dokumentą, kuriame yra kaina.

Šiuo metu tiekėjams ir perkančiosioms organizacijoms rekomenduojame susipažinti su kainų šifravimo galimybe. Pasiūlymų šifravimo taisyklės turi būti pradėtos taikyti viešiesiems pirkimams, viešiesiems pirkimams, atliekamiems gynybos ir saugumo srityje ir energijos ar kuro, kurių reikia elektros ir šilumos energijai gaminti, pirkimams, pradėtiems vykdyti nuo 2016 m. gegužės 24 d.

Pasiūlymo užšifravimui rekomenduojama nemokama programinė įranga 7-ZIP. Suėjus pasiūlymo pateikimo terminui, tiekėjas sistemoje turi per 45 minutes (arba iki antro voko plėšimo datos) perkančiajai organizacijai pateikti slaptažodį, reikalingą kainos pasiūlymo iššifravimui.

Perkančiosios organizacijos turės sudaryti sąlygas slaptažodžio pateikimui, o tiekėjas pasirūpinti, kad slaptažodis būtų pateiktas laiku. Kurį dokumentą galima šifruoti bei kada pateikti slaptažodį,  priklauso nuo pirkimo būdo bei vertinimo kriterijaus, visas šifravimo taisykles rasite čia.

Taip pat jūsų patogumui parengėme vaizdo pristatymą, standartines pirkimų sąlygas (kai kainos pasiūlymas yra šifruojamas) bei kitą medžiagą.

Į klausimus dėl šifravimo atsakysime tel. 8-5 219 7000 ir el. paštu pagalba@vpt.lt.  

Viešųjų pirkimų tarnyba siekia užtikrinti pirkimų skaidrumą!