BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Pagalbinės priemonės pirkimų vykdytojams

Data

2021 07 22

Įvertinimas
5
naujienai (1).jpg

 

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) pristato pagalbines priemones pirkimų vykdytojams, siekiantiems tinkamai pasiruošti bei sklandžiai vykdyti pirkimo procedūras.
 

Šių gairių tikslas – padėti pirkimo vykdytojams atlikti pasiūlymų vertinimo procedūras, susijusias su tiekėjų siūlomo pirkimo objekto atitiktimi techninės specifikacijos reikalavimams, siūlomų kainų priimtinumu, ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo nustatymu ir kitus veiksmus, susijusius su pasiūlymų vertinimu, kuriais siekiama nustatyti pirkimo laimėtoją.

 

Palengvinti pirkimų vykdytojų darbą gali pirkimo proceso eigos patikrinimas, vykdomas pagal specialų klausimyną. Jis apima esmines pirkimo vykdymo sudedamąsias dalis: pasiruošimą pirkimui ir pirkimo dokumentų rengimą, pirkimo procedūrą nuo paskelbimo iki susipažinimo su pasiūlymais, pasiūlymų vertinimą, sutarties sudarymą ir vykdymą, pretenzijų nagrinėjimą. Kiekviena jų detalizuojama pagal tai, kokius veiksmus svarbu atlikti skirtinguose pirkimo vykdymo etapuose. Šis klausimynas nėra privalomas ir gali būti keičiamas priklausomai nuo situacijos.

 

Tai – greitas ir patogus būdas pirkimo vykdytojui pasitikrinti, ar nebuvo pamiršti svarbūs aspektai, susiję su konkrečiu pirkimo objektu. Suvedus BVPŽ kodą, Patarėjas pateikia patarimus ir priminimus pirkimo vykdytojui: informuoja apie konkrečiam pirkimo objektui aktualias VPT gaires, teisės aktus, pateikia kitus informacinius pranešimus arba perspėja, kad galimai pasirenkamas neteisingas kodas. Patarėjas taip pat primena apie galimybę/pareigą pirkti per CPO elektroninį katalogą, vykdyti žaliąjį pirkimą ar taikyti energinio efektyvumo reikalavimus.

 

Dalindamiesi informacija apie naujas pagalbines priemones, visuomet džiaugiamės, galėdami sulaukti pasiūlymų dėl priemonių tobulinimo. Tad jeigu turite jų, maloniai lauksime laiško adresu [email protected].

 

Konsultuotis ir užduoti rūpimus klausimus, kaip įprasta, galite pasinaudodami užklausos forma arba rašydami laišką adresu [email protected].