BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Pagalba vykdantiems mažos vertės pirkimus

Data

2017 11 13

Įvertinimas
22
keyboard-621830_960_720.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba sulaukia daug klausimų dėl mažos vertės viešųjų pirkimų vykdymo, nuo 2017 metų liepos 1 dienos įsigaliojus  Mažos vertės pirkimų tvarkos aprašui. Perkančiųjų organizacijų ir tiekėjų patogumui parengėme mažos vertės skelbiamos apklausos dokumentus, kai ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas išrenkamas pagal kainą. Šie dokumentai yra metodinė pagalba perkančiosioms organizacijoms, jie nėra privalomi.

Paspaudę ant nuorodos https://vpt.lrv.lt/e-vedlys-mvp, pirmiausia, Elektroninio vedlio pagalba, turėsite suformuoti skelbiamos apklausos sąlygas, o jas atsisiuntus, dalį teksto matysite mėlyna spalva. Čia mėlyna spalva pateikti paaiškinimai bei rekomendacijos, taip pat vieta, kurioje, atsižvelgdama į pirkimo objekto specifiką, tekstą įrašo perkančioji organizacija. Nepamirškite užpildyti ir skelbimo apie pirkimą.

Papildomai kviečiame teikti pastabas bei pasiūlymus el. paštu [email protected] iki 2017 m. lapkričio 24 d. (imtinai).