BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Nuotolinės konsultacijos tiekėjams

Data

2021 09 15

Įvertinimas
0
naujienai konsultacijos.jpg

TIEKĖJAI, kviečiame Jus 2021 m. rugsėjo 23 d. dalyvauti Viešųjų pirkimų tarnybos organizuojamose nemokamose nuotolinėse konsultacijose, kurių metu galėsite gauti atsakymus į būtent Jums rūpimus klausimus, kylančius dalyvaujant ar siekiant dalyvauti viešuosiuose pirkimuose.

Konsultacija truks 30 min. Norinčius dalyvauti, prašome registruotis ČIA

Mokymuose dalyvauti galės tik užsiregistravę asmenys. Šis renginys skirtas tik tiekėjams, todėl pasiliekame teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti perkančiųjų organizacijų ir perkančiųjų subjektų registracijas (taip pat ir tuo atveju, jeigu perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas tuo pačiu yra ar gali būti tiekėju).

Apie konkretų Jums skirtą laiką informuosime asmeniškai, registracijoje nurodytu Jūsų el. paštu.

Klausimus, kuriuos norėsite aptarti konsultacijos metu, prašome atsiųsti iki 2021 m. rugsėjo 20 d. el. paštu Virginija.Markeviciene@vpt.lt. Nepateikus klausimų, pasiliekame teisę Jūsų registraciją panaikinti.

Svarbu! Sėkmingai registracijai turite gauti patvirtinamąjį laišką iš mūsų.

 

Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonu 8 652 02604 arba el. paštu Virginija.Markeviciene@vpt.lt.

 

 

Viešųjų pirkimų tarnyba įsipareigoja saugoti Duomenų subjekto privatumą bei pateiktą informaciją naudoti išskirtinai renginio registracijai nurodytiems tikslams neatskleidžiant šios informacijos tretiesiems asmenims.