Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Norėtumėte vykdyti ikiprekybinius pirkimus? Kreipkitės į MITA

Data

2019 07 04

Įvertinimas
0
innovation (002).jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau – MITA) informuoja, kad, vadovaujantis Technologijų ir inovacijų įstatymo 20 straipsniu, institucijos yra raginamos vykdyti ikiprekybinius ir inovatyviuosius viešuosius pirkimus.

Europos Komisija skatina ikiprekybinius ir inovatyviuosius viešuosius pirkimus kaip naują investicijų į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą būdą ir kartu perkančiųjų organizacijų ir visuomenės problemų sprendimo priemonę.

Inovatyviesiems viešiesiems pirkimams finansinė parama kol kas nėra skiriama.

Tuo tarpu ikiprekybiniai pirkimai gali būti finansuojami struktūrinių fondų priemonės „Ikiprekybiniai pirkimai LT“ lėšomis. Struktūrinių fondų lėšomis yra dengiama 90% tinkamų finansuoti išlaidų. Maksimali finansavimo suma – 2 mln. EUR.

Ikiprekybinius pirkimus koordinuojanti organizacija Lietuvoje - MITA. Vykdydama koordinuojančios organizacijos funkcijas MITA organizuoja mokymus, teikia konsultacijas institucijoms ir padeda vykdyti pačius pirkimus. MITA gali supažindinti Jūsų instituciją su inovacijų pirkimais ir jų finansavimo galimybėmis. Dėl trumpų (1 val. trukmės) įvadinių mokymų ir konsultacijų prašome kreiptis į MITA ekspertę Sigutę Stankevičiūtę, tel. +370 604 76995, el. p. sigute.stankeviciute@mita.lt.