BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Naujos galimybės kreiptis dėl nemokamos pagalbos atliekant ikiprekybinius ir inovatyvius pirkimus

Data

2021 04 15

Įvertinimas
1
important_message.jpg

Inovatyvių sprendimų poreikis tampa vis aiškesnis siekiant patenkinti nuolat kintančią paklausą, kai nustatyti žaliojo kurso tikslai, sparčiai tobulėja dirbtinis intelektas, pasaulį apėmusi COVID krizė, auga kibernetinio saugumo svarba.

Inovatyvūs viešieji pirkimai daugeliu atvejų yra priemonė, galinti padėti sprendžiant nuolat besikeičiančių ir sudėtingų poreikių užtikrinimo problemas, su kuriomis susiduria viešojo sektoriaus įstaigos, teikdamos viešąsias paslaugas.

 

Europos pagalbos inovacijų viešiesiems pirkimams iniciatyva (EAFIP) kviečia pasinaudoti galimybe gauti nemokamą pagalbą atliekant su informacijos ir ryšių technologijomis susijusius ikiprekybinius ir inovatyvius pirkimus. Pagalbą teiks EAFIP viešųjų pirkimų teisininkų tinklas kartu su garsiausiais inovatyvių viešųjų pirkimų specialistais Europoje.

 

Oficialų kvietimo teikti paraiškas tekstą, paraiškų teikimo grafiką, nuorodą į paraišką ir kontaktinę informaciją rasite  EAFIP

 Pirmojo kvietimo nuoroda - Kvietimas EAFIP