BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Mobilaus parašo sutrikimai pašalinti

Data

2018 11 05

Įvertinimas
0
Untitled.png

Mobilaus parašo sutrikimai pašalinti 2018 m. lapkričio 5 d. 14:28.

Rekomendacijas dėl veiksmų, kurių turėtų imtis perkančiosios organizacijos, įsigyjančios organizacijos ir tiekėjai, rasite čia

______________________________________________

Informuojame, kad nuo 2018 m. lapkričio 5 d. 09:52 CVP IS sutriko pasiūlymų pasirašymas mobiliuoju elektroniniu parašu. Mobilusis elektroninis parašas sutriko dėl SK tarnybos išduodamų sertifikatų (šiuos sertifikatus naudoja Telia, Bitė, Tele2).

Esant galimybėms, pasiūlymus pasirašyti šiuo metu rekomenduojame naudojant stacionaraus pasirašymo priemones: VĮ „Registrų centras“ išduodamomis USB kriptografinėmis laikmenomis ir lustinėmis kortelėmis bei Asmens dokumentų išrašymo centro prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos išduodamomis asmens tapatybės kortelėmis.

Rekomendacijas dėl veiksmų, kurių turėtų imtis perkančiosios organizacijos, įsigyjančios organizacijos ir tiekėjai rasite čia.