BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Metodinė priemonė tarptautinių skelbimų formų pildymui

Data

2021 10 14

Įvertinimas
1
naujienai metodine priemone.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (Tarnyba) parengė metodinę priemonę, kuri padės pirkimų vykdytojams teisingai ir tinkamai užpildyti tarptautinių skelbimų formas. Priemonėje pateikta aiški ir detali informacija, reikalinga teisingam tarptautinių formų punktų pildymui. Kad būtų aiškiau, kaip naudotis šia metodine priemone, Tarnyba parengė naudojimosi instrukciją, kuri padės pirkimo vykdytojams suprasti metodinės priemonės naudojimo (taikymo) aspektus.

Šia priemone siekiama padėti pirkimo vykdytojams kuo tiksliau užpildyti tarptautinių skelbimų formas, kad išsiuntus skelbimus tikrinti į Tarnybą, jie nebūtų grąžinami dėl netinkamo jų užpildymo. Be to, metodinė priemonė padės pirkimų vykdytojams pagreitinti skelbimų pildymo procesą.

Tarnybos tikslas, kad ši priemonė būtų kuo dažniau naudojama bei būtų patogus įrankis ir pagalba pirkimo vykdytojams.

Kviečiame susipažinti ir naudoti: ČIA