BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Laukiama paraiškų Efektyviausių pirkimų rinkimams

Data

2023 09 07

Įvertinimas
0
efektyviausi.jpg

Primename, jog Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia organizacijas dalyvauti konkurse – pristatyti savo pasiektus rezultatus efektyviausių viešųjų pirkimų rinkimuose. 
  
„Norime paskatinti tiek dideles, tiek mažas organizacijas būti atviresnes ir viešai dalytis sėkmės istorijomis. Viešųjų pirkimų bendruomenė per metus sudaro sutarčių už daugiau kaip 8 milijardus eurų ir sprendžia pačias įvairiausias ir sudėtingiausias kasdienes užduotis. Sukaupus tokią patirtį, labai svarbu dalytis informacija apie praktikoje pasiteisinusius sprendimus – tai padės pasiekti didesnę pažangą, atidžiau įsiklausyti į visuomenės poreikius ir tinkamiau juos atliepti“, –  sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina.  

Šiais metais efektyviausių viešųjų pirkimų nugalėtojai bus išrinkti keturiose kategorijose: inovatyviausių, socialiai atsakingiausių, sumaniausiai organizuotų pirkimų ir geriausios vadybinės praktikos. 

Efektyviausiai viešuosius pirkimus vykdžiusios organizacijos bus pakviestos dalyvauti šių metų pabaigoje vyksiančioje viešųjų pirkimų konferencijoje – papasakoti apie savo atliktų pirkimų rezultatus ir įgytą patirtį.

Konkurse gali dalyvauti perkančiosios organizacijos ir perkantieji subjektai, kurie nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2023 m. rugsėjo 22 d. įvykdė inovatyvų, socialiai atsakingą ar sumaniai organizuotą pirkimą, taip pat tie, kurie tuo laikotarpiu dėl taikytos gerosios vadybinės praktikos pasiekė geresnių pirkimų rezultatų, palyginti su ankstesniais laikotarpiais.

Nugalėtojus ekspertų komanda išrinks, atsižvelgdama į paraiškose pateiktą informaciją ir nustatytus kriterijus bei įvertinusi kitą turimą informaciją.

Rinkimų aprašymą rasite čia.

Paraiškos priimamos iki 2023 m. rugsėjo 22 d.

Daugiau informacijos:
Ekonomikos ir inovacijų ministerijos
Ryšių su visuomene skyrius 
El. p. [email protected]