BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Kvietimas dalyvauti naujoje COSME programoje! Nepraleiskite galimybės gauti finansavimą savo inovatyvioms idėjoms!

Data

2021 01 05

Įvertinimas
3
EK photo.png

Europos Komisija paskelbė kvietimą teikti paraiškas finansavimui gauti. Kvietimas, finansuojamas pagal Europos Sąjungos COSME programą, numato 5 milijonus eurų inovatyvių sprendimų įsigijimui.

Paraiškų vertinimas suskirstytas į du etapus. Pirmajame etape pareiškėjų prašoma pateikti tik savo pasiūlymų apžvalgą ir biudžeto suvestinę (kelių puslapių apimties dokumentą). Pirmąjį etapą praėjusių pareiškėjų bus paprašyta pateikti išsamią paraišką.

Jei norite pasinaudoti šia programa arba norite pasidalinti ja su kitais pirkimo vykdytojais,  išsamią informaciją rasite šiuo adresu: https://ec.europa.eu/easme/en/section/cosme/cos-ppi-2020-2-04-co-financing-public-procurement-innovation-consortia. Daugiau informacijos taip pat galite rasti šiame vaizdo įraše.

Paraiškos teikiamos naudojantis EASME finansavimo ir konkursų galimybių portalu (EASME). Paraiškų pateikimo terminas - 2021 m. sausio 19 d.

Kilus klausimams dėl šio kvietimo, prašome kreiptis el. pašto adresu EASME-COSME-PPI-2020@ec.europa.eu