copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Kviečiame teikti pastabas tiekėjams skirtai metodinei priemonei – „Tiekėjo ABC“

Data

2020 02 11

Įvertinimas
1
school-926213_960_720.jpg

Skatinant smulkaus ir vidutinio verslo subjektus drąsiau dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, Viešųjų pirkimų tarnyba parengė „Tiekėjo ABC“ projektą, kuriame paprastai paaiškinama, ką turėtų žinoti tiekėjas, prieš pradėdamas dalyvauti viešuosiuose pirkimuose ir juose dalyvaudamas. Šiame dokumente aptariamos dažniausiai pasitaikančios tiekėjų klaidos, pateikiami praktiniai pavyzdžiai bei šiuo metu tiekėjams aktuali teismų praktika.

Turite pasiūlymų kaip patobulinti šį dokumentą ir padaryti jį suprantamesnį? Turite įžvalgų apie tai kas naujiems tiekėjams sunkiausia pradedant dalyvauti pirkimuose bei ką vertėtų paaiškinti detaliau ar aiškiau? Pastabas ir pasiūlymus dėl metodinės priemonės projekto maloniai kviečiame teikti el. paštu pasiulymai@vpt.lt.