BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Kviečiame susitikti renginyje „Viešųjų pirkimų centralizavimas: praktika ir galimybės“

Data

2021 06 16

Įvertinimas
3
anonsas.jpg

Pastaruoju metu itin didelis viešųjų pirkimų specialistų dėmesys krypsta į Viešųjų pirkimų įstatymo pataisas, numatančias centralizuoti viešuosius pirkimus, sukuriant centrinių perkančiųjų organizacijų tinklą. Tokiu būdu siekiama supaprastinti pirkimų vykdymą bei padidinti viešųjų pirkimų specialistų profesionalumą. Vis dėlto ši tema kelia ir nemažai klausimų. Juos aptarti ir išgirsti apie jau sukauptą perkančiųjų organizacijų patirtį kviečiame nuotoliniame renginyje „Viešųjų pirkimų centralizavimas: praktika ir galimybės“, vyksiančiame birželio 18 d. nuo 9.00 val.

Renginys bus transliuojamas internetu: http://vpt.zoomtv.lt/prisijungimas ir Viešųjų pirkimų tarnybos Facebook paskyroje.

RENGINIO PROGRAMA

Renginį organizuoja Viešųjų pirkimų tarnyba, Lietuvos savivaldybių asociacija ir Nacionalinė viešųjų pirkimų praktikų asociacija.