BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Kviečiame perkančiąsias organizacijas registruotis į nuotolines individualias konsultacijas su Tarnybos specialistais

Data

2021 10 13

Įvertinimas
1
naujienai konsultacijos2.jpg

REGISTRACIJA BAIGTA!
 

Kviečiame perkančiąsias organizacijas š. m. spalio 28 d. dalyvauti Viešųjų pirkimų tarnybos organizuojamose nuotolinėse individualiose konsultacijose su Tarnybos specialistais. Konsultacijų metu planuojama aptarti iš anksto dalyvių pateiktus klausimus, susijusius su pirkimų vykdymu (išskyrus CVP IS naudojimą) bei drauge paieškoti atsakymų į juos.
 

Konsultacijose galės dalyvauti tik registracijos formą užpildžiusios perkančiosios organizacijos, iki nurodyto termino pateikusius aktualius klausimus. Konsultacijai bus skiriama 45 min. Konsultacijoje gali dalyvauti keletas tos pačios perkančiosios organizacijos atstovų.

Atkreipiame dėmesį, kad vietų skaičius ribotas.

 

Apie registracijos pavirtinimą perkančiosios organizacijos bus informuojamos atskiru el. laišku.

Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonu (8 5) 219 7049 arba elektroniniu paštu Karolina.Skorupskaite@vpt.lt

 

REGISTRUOTIS ČIA.


Jūsų pateikti asmens duomenys bus renkami tik Viešųjų pirkimų tarnybos renginio organizavimo tikslu, siekiant sėkmingai suorganizuoti renginį ir užtikrinti kuo aktyvesnį ir sklandesnį dalyvavimą jame. Duomenų tvarkymo pagrindas: BDAR 6 straipsnio 1 dalies e punktas. Jūsų anketos pildymo ir pateiktos asmeninės informacijos saugojimo laikas - iki atsiliepimų pateikimo apie renginį. Viešųjų pirkimų tarnyba įsipareigoja saugoti Duomenų subjekto privatumą bei pateiktą informaciją naudoti išskirtinai renginio registracijai nurodytiems tikslams ir neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims.