BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Kviečiame į mokymus Vilniuje apie tiekėjų pašalinimo pagrindus ir kvalifikaciją

Data

2023 09 12

Įvertinimas
0
naujienai viesinimas (82).jpg

ATNAUJINTA: registracija stabdoma pasiekus maksimalų dalyvių skaičių.

 

2023 m. rugsėjo 28 d. 9 val. Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) kviečia pirkimų vykdytojus dalyvauti praktiniuose mokymuose apie tiekėjų pašalinimo pagrindus, tiekėjų kvalifikaciją, subrangą. Mokymuose gali dalyvauti po vieną (1) tos pačios organizacijos atstovą. Mokymų metu atlikdami užduotis ir diskutuodami, pirkimų vykdytojai galės įgyti naujų ir pagilinti turimas žinias.

SVARBU!

  • Mokymai vyks GYVAI, Viešųjų pirkimų tarnyboje, Kareivių g. 1, Vilniuje.
  • Mokymų data: 2023 m. rugsėjo 28 d. nuo 9.00 iki 12:30.
  • Prašome registruotis tik vieną tos pačios organizacijos atstovą.
  • Praktinių mokymų metu nagrinėsime situacijas, diskutuosime, dalinsimės patirtimi.
  • Vietų skaičius yra ribotas, tad mokymuose galės dalyvauti pirmieji užpildę ir pateikę registracijos formą bei gavę patvirtinimą elektroniniu laišku, registracijos formoje nurodytu elektroniniu paštu. Registracijos anketa – ČIA.
  • Kilus klausimų, prašome kreiptis telefonu 8 652 02604 arba elektroniniu paštu Virginija.Markeviciene@vpt.lt

Jūsų pateikti asmens duomenys bus renkami tik Viešųjų pirkimų tarnybos renginio organizavimo tikslu, siekiant sėkmingai suorganizuoti renginį ir užtikrinti kuo aktyvesnį ir sklandesnį dalyvavimą jame. Duomenų tvarkymo pagrindas: BDAR 6 straipsnio 1 dalies e punktas. Jūsų anketos pildymo ir pateiktos asmeninės informacijos saugojimo laikas - iki atsiliepimų pateikimo apie renginį. Viešųjų pirkimų tarnyba įsipareigoja saugoti Duomenų subjekto privatumą bei pateiktą informaciją naudoti išskirtinai renginio registracijai nurodytiems tikslams ir neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims.