BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Kviečiame dalyvauti viešųjų pirkimų specialistų mokymuose

Data

2022 05 13

Įvertinimas
9
naujienai  mokymai.jpg

ATNAUJINIMAS!
Registracija baigta pasiekus maksimalų dalyvių skaičių.

________________________________________________

Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia dalyvauti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos organizuojamuose viešųjų pirkimų specialistų mokymuose, kurie vyks 2022 m. gegužės 23-26 d. Vieta - Ekonomikos ir inovacijų ministerijos 212°a. (adresu Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius).


Mokymai svarbūs esamų ir būsimų centrinių perkančiųjų organizacijų pirkimų specialistams, kitiems už pirkimus atsakingiems asmenims.

 

Norintiems dalyvauti, būtina užsiregistruoti: (registracija baigta). Dalyvių skaičius ribotas. Pasiekus maksimalų dalyvių skaičių, registracija bus sustabdyta.

 

Mokymu metu bus kalbama šiomis temomis: projektų valdymas, sutarčių vykdymas, bendravimas, suinteresuotųjų šalių santykių valdymas, konkurencinis dialogas, kvalifikaciniai reikalavimai, derybų vykdymas. Mokymų metu taip pat bus užtikrintas vertimas iš anglų į lietuvių kalbą.
 

Detalią mokymų programą galite rasti ČIA.