BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


KELIAUKIME KARTU SU SAULE!

Data

2020 05 18

Įvertinimas
3
saule (002).png

Senąją CVP IS keičiame į naują SAULĖ informacinę sistemą! O kas nori keliauti su SAULE, kviečiame prisijungti ir tapti šios sistemos kūrimo ir kelionės dalimi!

                      Apie projektą trumpai. Projekto apimtyje esame numatę modernizuoti ir sukurti centrinę viešųjų pirkimų informacinę sistemą – CVP IS sukuriant naują SAULĖ informacinę sistemą, kurios tikslas – sumažinti korupcijos atsiradimo ir plitimo veiksnius viešuosiuose pirkimuose. Ši naujoji sistema skirta Jums: perkančiosioms organizacijoms, tiekėjams, kontroliuojančioms institucijoms ir visuomenei!

                      Projekto įgyvendinimas. Įgyvendinant projektą siekiame didinti e-pirkimų vykdymo efektyvumą, automatizuoti pirkimų procesą nuo planavimo iki sutarties sudarymo, kurti priemones didesniam informacijos viešinimui, padedančias užkardyti korupcinio pobūdžio veikas.

Projekto rezultatas. Modernizuodami senąją mūsų CVP IS, prisidėsime prie Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija užtikrindami sąžiningą konkurenciją, skaidrų ir racionalų prekių, darbų ar paslaugų pirkimą vykdant viešuosius pirkimus pasiekimo, nes e-pirkimai ir informacijos viešumas yra viena iš efektyviausių kovos su korupcija priemonių.

Atnaujinus CVP IS bus ne tik pasiektas projekto tikslas, bet ir pagreitinti viešųjų pirkimų procesai, sumažinta administracinė našta, sumažintos viešųjų pirkimų išlaidos, skatinant konkurenciją tarp tiekėjų, sudaryta galimybė perkančiosioms organizacijoms naudoti įvairesnius viešųjų pirkimų būdus. Taip pat numatytas informacijos apie viešuosius pirkimus rinkimas, sklaida ir viešinimas.

                      Kviečiame į SAULĖ projektą pažiūrėti kitu kampu, prisidėti prie iniciatyvos, tapti mūsų komandos kūrimo dalimi, teikiant pastabas, pastebėjimus, pasiūlymus ir savo įžvalgas šioje GITHUB platformoje https://github.com/Viesuju-pirkimu-tarnyba/saule/issues/14. Lauksime Jūsų! O greitu metu sukursime skiltį, kurioje rasite visą reikiamą informaciją apie projektą.

 

Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau - VPT) įgyvendina projektą „Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos modernizavimas“ (toliau – Projektas) finansuojamą pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos projekto 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ 10.1.2-ESFA-V-916-01-0015 priemonė „Nacionalinių kovos su korupcija priemonių įgyvendinimas