BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Interesų deklaravimas 2020 metais

Data

2019 12 27

Įvertinimas
7
glasses-983947_960_720.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba primena, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. deklaruoti interesus privalo: perkančiosios organizacijos ar perkančiojo subjekto (nauja!) (toliau kartu – perkantysis subjektas) vadovams (nauja!), perkančiojo subjekto pirkimų komisijų nariams, perkančiojo subjekto vadovo paskirtiems atlikti supaprastintus pirkimus asmenims (pirkimo organizatoriams), perkančiojo subjekto atliekamų pirkimų procedūrose dalyvaujantiems ekspertams, viešojo pirkimo, pirkimo, atliekamo vandentvarkos, energetikos, transporto ar pašto paslaugų srities perkančiojo subjekto, koncesijos iniciatoriams (pirkimo iniciatorius) (nauja!);

Interesus privaloma deklaruoti nepriklausomai nuo to ar aukščiau nurodyti asmenys yra valstybės tarnautojai, ar tokie nėra (pvz. dirba pagal darbo sutartį), taip pat nepriklausomai nuo vykdomo ar inicijuojamo pirkimo vertės. Nedeklaravę interesų asmenys negali nei vykdyti, nei inicijuoti pirkimų

Viešųjų pirkimų tarnyba primena, kad Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (o taip pat interesų deklaravimo klausimais) konsultuoja ne Viešųjų pirkimų tarnyba, o Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

VTEK prašymu, dalinamės raštu „Dėl naujos redakcijos viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo įstatymo nuostatų“, kuriame VTEK pateikia svarbiausią aktualią informaciją apie pasikeitusias  Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas.

Daugiau informacijos: VTEK tinklapyje.