BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Ieškome pastiprinimo!

Data

2021 11 08

Įvertinimas
5
darbo skelbimas tinklapiui sas.jpg

Naujasis kolega papildys Statistikos ir ataskaitų skyriaus komandą, kurioje analizuos viešųjų pirkimų ir sutarčių duomenis, rengs sektorines viešųjų pirkimų apžvalgas, statistines ataskaitas, prisidės prie analitinių priemonių kūrimo, atliks CVP IS skelbiamų sutarčių ir ataskaitų stebėseną bei netinkamai paskelbtų duomenų analizę.

 

Kodėl verta pretenduoti?

Viešieji pirkimai – priemonė skaidriai ir racionaliai paskirstyti mokesčių mokėtojų lėšas, o viešųjų pirkimų informacijos analizė leidžia nustatyti viešųjų pirkimų sistemos stipriąsias ir silpnąsias puses, ją tobulinti. Čia rengiama analitinė informacija, kuri lemia tolimesnius sprendimus dėl efektyvesnių, skaidresnių, tvaresnių pirkimų. Komandai įdomu pažinti informaciją skirtingais pjūviais, todėl darbo rezultatai kuo aiškiausiai kalba patys už save, o komandos nariai – nuolat motyvuoti ir pozityvūs. Tai aplinka, kurioje visi augame!

 

Daugiau apie galimybę tapti mūsų kolektyvo nariu (-e): VTD PORTALAS