copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Ieškome IT specialisto!

Data

2020 02 03

Įvertinimas
3
paveikslas_1.JPG

Ieškome naujo iniciatyvaus, atsakingo ir komunikabilaus, IT naujovėmis besidominčio ir gebančio dirbti savarankiškai Elektroninių pirkimų skyriaus kolegos.

Darbo pobūdis - pagalbos darbuotojams teikimas ir konsultavimas bendrais IT klausimais, užklausų sprendimas kompiuterių priežiūros srityje, IT įrankių administravimas, dalyvavimas IT infrastruktūros ir duomenų perdavimo tinklų kūrimo ir palaikymo darbuose.

Siūlome profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairiuose projektuose, saviraiškos ir tobulėjimo galimybes, darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir suteikiama erdvė kūrybiškumui bei iniciatyvoms. Jei susidomėjai, laukiame Tavo CV!

Daugiau informacijos galima rasti čia: http://portalas.vtd.lt/lt/elektroniniu-pirkimu-skyriaus-vyriausiasis-specialistas-pa-koef-nuo-8-322;629500.html